Rozbity gang
Region Małopolski - Wiadomości kryminalne policja.pl / 28 października 2012
altRozbity gang handlujący anabolikami Małopolscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się sprzedażą w kraju i za granicą anabolików. Zatrzymano osiem osób, w tym organizatorów procederu.
 
Otwarcie konferencji
Region Małopolski - Aktualności województwa malopolskie.pl / 28 października 2012
altOtwarcie konferencji poświęconej literaturze Dziś w Krakowie oficjalnie rozpoczęła się międzynarodowa konferencja „Kreatywne Miasta i Regiony. Wyzwania dla współpracy Miast Literatury”. W inauguracji uczestniczył członek Zarządu Jacek Krupa.
 
Szkolenie CEPOL-u
Region Małopolski - Wiadomości kryminalne policja.pl / 14 października 2012
altSzkolenie CEPOL-u dotyczące przestępczości przeciwko dziełom sztuki W Paryżu, w dniach 01-05 października 2012 r. odbyło się szkolenie nt.„Kradzieże dziedzictwa kulturowego/dzieł sztuki”, zorganizowane przez CEPOL, przy współudziale francuskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.
 
Nowe obiekty
Region Małopolski - Aktualności województwa malopolskie.pl / 14 października 2012
altNowe obiekty Instytutu Kultury Fizycznej na rozpoczęcie roku akademickiego w sądeckiej PWSZ
 
Zatrzymani za handel narkotykami
Region Małopolski - Wiadomości kryminalne policja.pl / 01 października 2012
altZatrzymani za handel narkotykami i wymuszenia rozbójnicze Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy są podejrzani o wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków.
 
Strategia Rozwoju Małopolski
Region Małopolski - Aktualności województwa malopolskie.pl / 01 października 2012
altStrategia Rozwoju Województwa Małopolskiego na lata 2011-2020 „Małopolska 2020. Nieograniczone możliwości”, przyjęta przez Sejmik 26 września 2011 r., wyznacza cele, które – jako społeczność regionalna - możemy i chcemy osiągnąć w perspektywie roku 2020...
 
Obradował Sejmik Województwa Małopolskiego
Region Małopolski - Aktualności województwa malopolskie.pl / 25 września 2012
altW poniedziałek na XXVII sesji zebrał się Sejmik Województwa Małopolskiego. Radni zdecydowali się na emisję obligacji Województwa, udzielenie kilku małopolskim gminom pomocy finansowej oraz przystąpienie Województwa Małopolskiego do Stowarzyszenia Polskich Regionów Korytarza Transportowego Bałtyk-Adriatyk.
 
Podawał się za policjanta
Region Małopolski - Aktualności województwa malopolskie.pl / 25 września 2012
altPodawał się za policjanta i usiłował wyłudzić pieniądze Policjanci Wydziału w Krakowie Zarządu III BSW KGP zatrzymali 47-letniego mieszkańca województwa małopolskiego, który podając się za funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego usiłował wyłudzić pieniądze od jednego z przedsiębiorców.
 
Zatrzymano poszukiwanego pięcioma listami gończymi
Region Małopolski - Wiadomości kryminalne policja.pl / 16 września 2012
altPolicjanci zatrzymali obywatela Rumunii, który przez trzy lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 39-latek poszukiwany był za przestępstwa popełnione przeciwko mieniu (oszustwa, kradzieże) oraz fałszowanie dokumentów.
 
Ziemniaczysko pod Lipowcem
Region Małopolski - Aktualności województwa malopolskie.pl / 12 września 2012
altW miniony weekend na terenie skansenu w Wygiełzowie miało miejsce prawdziwe święto ziemniaka. Zorganizowana przez Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo na Jurze” impreza „Ziemniaczysko pod Lipowcem” przyciągnęło tłumy Małopolan. W wydarzeniu uczestniczył marszałek Marek Sowa.
 
Odzyskano skradzione sakralia
Region Małopolski - Wiadomości kryminalne policja.pl / 08 września 2012
altPolicjanci odzyskali sakralia o szczególnym znaczeniu dla kultury oraz militaria z okresu II wojny światowej. Dwie osoby podejrzewane o posiadanie skradzionych dóbr zostały zatrzymane.
 
Rozmowa na temat Centrum Muzyki w Krakowie
Region Małopolski - Aktualności województwa malopolskie.pl / 08 września 2012
altKRYNICA. Minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak, który był jednym z panelistów podczas drugiego dnia Forum Ekonomicznego, przyjął zaproszenie marszałka Marka Sowy na rozmowę o sprawach kluczowych dla Małopolski.
 
„Prędkość” w Europie i w Polsce
Region Małopolski - Wiadomości kryminalne policja.pl / 25 sierpnia 2012
altW całej Europie od poniedziałku trwa akcja „Prędkość”. Funkcjonariusze ruchu drogowego sprawdzają z jaką prędkością poruszają się kierujący i dyscyplinują piratów drogowych. U nas w kraju dzisiaj zainaugurowano te działania „trzeźwym porankiem”.
 
W Małopolsce powstanie specjalistyczne laboratorium do badań nad energooszczędnym budownictwem
Region Małopolski - Aktualności województwa malopolskie.pl / 25 sierpnia 2012
altJuż za dwa lata na Politechnice Krakowskiej powstanie unikatowe w skali kraju Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego. Dzięki pieniądzom unijnym zostanie ono wyposażone w wysokiej klasy aparaturę badawczo-diagnostyczną dla badań i oceny technologii oraz instalacji stosowanych w budynkach energooszczędnych.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Joomla SEO powered by JoomSEF
Na którą partię byś oddał(a) swój głos?
Zapraszamy do udziału w naszym sondażu ogólnopolskim. Będziemy teraz komentować wyniki raz w miesiącu.
Na którą partię byś oddał(a) swój głos?
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto

REKLAMA